Студентське життя

Навчання на факультеті подарує вам незабутні роки навчання, справжніх друзів, веселі свята та найприємніші враження! Віримо, що студентство – це найкращий час для того, аби відкривати у собі таланти й здібності.

Студентська рада факультету дбає про те, щоб кожен студент відчував себе частинкою великої студентської сім’ї.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу stud-7-1024x1022.jpg

Дога Софія – голова студентської ради факультету.Софія подбає про те, аби ви були захищені від неприємностей, мали гарні можливості для дозвілля, були освічені, компетентні, мали веселий настрій та щасливе майбутнє.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG_1623-1-e1576172814719-683x1024.jpg

Онофрійчук Олена – заступник голови студентської ради факультету
До Олени можна звернутися з питаннями стосовно проживання в гуртожитку, вирішення побутових проблем, організації активного відпочинку.

Волошина Ілона – секретар студентської ради факультету.
Ілона ознайомить вас з усіма нюансами роботи зі студентами, дисциплінами, викладачами та іншою корисною інформацією щодо навчання й дозвілля.  


Андрющенко Антоніна – голова комітету з питань благодійної роботи
Хендмейд ярмарки, майстер-класи, візити в дитбудинки та будинки для людей похилого віку – все це та багато іншого ми робимо разом. Благодійність у нашій факультетській родині – це спосіб життя.

Наконечна Вікторія – культурно-масовий сектор
Вікторія організовує дозвілля студентів факультету, турбується про те, щоб роки студентського життя були яскравими та незабутніми.

Ніколаєва Юлія очолює науково-дослідний сектор
Юлія надасть вам інформацію про науково-практичні конференції, олімпіади та конкурси, дасть цінну пораду щодо самореалізації себе як практика й науковця.