Гордість факультету

Рахман Нейля вступила до Миколаївського національного університету ім.В.О.Сухомлинського в 2015 році. Навчається на спеціальності «Початкова освіта» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» до 2019 року.

Нейля є членом студентської ради факультету дошкільної та початкової освіти, а також членом студентської ради гуртожитку №2. Третій рік є старостою своєї групи.

Студентка проявила себе як активна особистість з 1 курсу навчання. Вона брала участь та допомагала в організації таких свят та заходів на факультеті: «Вечір пам’яті Г.Х.Андерсена» (організатор – Казанжи О.В.), «Свято до 74 – річниці визволення Миколаєва» (організатор – Казанжи О.В.), «Свято творчості А.Барто» (організатор – Казанжи О.В.), « Спасибі Вам, фронтовики! (свято до 75-річниці визволення Миколаєва)» (організатор – Казанжи О.В.), «Тиждень української мови та писемності» (організатор – Марущак В.С.), «Історія словників» (організатор – Марущак В.С.), свято присвячене дню 8 березня «Нумо дівчата» (організатор – Рехтета Л.О.), захід «Тварини вдома примха чи зважене рішення» (організатор – Січко І.О.), «День визволення Миколаєва від фашистсько-німецьких загарбників), захід «День рідної мови».

Під керівництвом Тесленко С. О., Дрозд О. В. проводили профорієнтаційну роботу з учнями 11 класів в Миколаєві 2017-2018 рр. Від факультету, у складі учасників створення свята до дня Святого Миколая, були з виступами у Миколаївській ЗОШ №59, а також у дитячому садку №115 “Золоті зернятка”.

На разі є членом команди університетського КВК від факультету дошкільної та початкової освіти «Наша Галя балувана», яка посіла III місце. У 2016 році в складі танцювального колективу творчого центру «Естетика», представляла наш університет на святі «День Європи». Колектив посів друге місце серед інших миколаївських команд.

Брала участь у волонтерській діяльності: стала учасницею акції «Серце до серця», зібрані під час якої кошти було відправлено для допомоги офтальмологічним лікарням; брала участь у підготовці Свята Перемоги у Миколаївському міському притулку для людей похилого віку.
Була заступником голови виборчої комісії університету на виборах 2015-2016 навчального року, головою виборчої комісії університету на виборах 2016-2017 навчального року, а також секретарем виборчої комісії університету на виборах 2018-2019 навчального року. Була головою виборчої комісії гуртожитку №3 на виборах 2016-2017 навчального року, а також головою виборчої комісії гуртожитків (№2 та №3) на виборах 2018-2019 навчального року.

Рахман Нейля є постійним учасником студентських конференцій університету, де розглядаються важливі питання студентського життя, а також внесення змін до положення про студентське самоврядування. Виступала з доповіддю на таких конференціях: «Прозова та віршова народна творчість» (організатор – Марущак В.С.), «Історія українського лінгвоциду» (організатор – Білявська Т.М.). Була учасником наукової конференції «Наука. Студентство. Сучасність – 2017». Протягом 2016 – 2017 н.р. Рахман Нейля надрукувала наукові статті з таких тем: «Компетентнісна спрямованість нових навчальних програм для початкової школи» (наук.кер. А.А. Тимченко), «Рекомендації практичним психологам і соціальним педагогам з патріотичного виховання» (наук.кер. А.О. Рєпка). 2017-2018 н.р. були надруковані наукові статті з таких тем: «Комп’ютерна грамотність як складова професійної підготовки майбутніх учителів початкової школи» (наук.кер. А.А. Тимченко), «Використання дидактичних ігор при вивченні математики у початковій школі» (наук.кер. К.Б.Авраменко).

Під керівництвом Тимченко А.А. у 2017 році була написана наукова робота «Використання проектних технологій в навчально–виховному процесі початкової школи», яка брала участь у конкурсі на факультеті й посіла 1 місце серед робіт інших студентів.

На разі Рахман Нейля продовжує свою активну діяльність у межах факультету, університету та міста.


Бородина Єлизавета Георгіївна вступила до Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського в 2015 році. Навчається на спеціальності «Початкова освіта» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» до 2019 року.

Бородина Єлизавета проявила себе як активна, творча та цілеспрямована особистість з 1 курсу навчання. Вона брала участь та допомагала в організації та проведенні конференцій, свят, заходів, благодійних ярмарок на факультеті. Наразі має 9 наукових статей у фахових журналах Всеукраїнського та Міжнародного рівнів, 2 пошуково-дослідницькі роботи, 3 власні розробки уроків, затверджені сертифікатами. Студентка активний учасник олімпіад, конкурсів та вікторин, де посідає призові місця. Навесні пройшла курси для вчителів початкової школи та курси з критичного мислення (НУШ) та отримала сертифікати. У 2018 році посіла ІІ місце у конкурсі «Кращий студент України» у номінації « Найкращий студент — науковець». Єлизавета має значний список досягнень, які були відзначені грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації за відмінні успіхи у навчанні, плідну науково-практичну та культурно-масову роботу. (Наказ від 20.09.2017 № 880-к). Наразі студентка обіймає посаду секретаря та голови сектору волонтерської роботи в студентській раді факультету, є головою спілки студентів-науковців факультету.

Кредо життя студентки: «Не думай про те як сприймуть твою роботу, думай про якість її виконання».