«Доторкнемося серцем до подвигу» (Святковий концерт до 75-ї річниці Визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників)

«Доторкнемося серцем до подвигу» (Святковий концерт до 75-ї річниці Визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників)

21 березня о 13.00 факультетом дошкільної та початкової освіти та Науково-дослідним центром військово-патріотичного виховання нашого університету було проведено святковий захід «Доторкнемося серцем до подвигу», присвячений 75-ій річниці Визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників з метою поглиблення знань про жахливі події Великої Вітчизняної війни, виховання поваги до визволителів нашої країни від фашистських окупантів, вдячності за їхній подвиг, гордості за рідний народ-переможець, а головне збереження пам’яті про найстрашнішу війну з часів існування людства. В організації свята взяли участь доцент кафедри початкової освіти Казанжи О. В., викладач кафедри дошкільної освіти Тесленко С. О., керівник Науково-дослідного центру військово-патріотичного виховання Олексюк О. Є. та студенти факультету дошкільної та початкової освіти

До проведення заходу були залучені учні ЗЗСО №4 імені Молчанова Б. І., ЗЗСО №14 імені Героя Радянського Союзу Пшеніцина Г. О., ЗЗСО №50 імені Г. Л. Дівіної, ЗЗСО №22, на території якої встановлено бюст В. О. Лягіна, і Перша українській гімназії імені Миколи Аркаса, в якій навчався Віктор Хоменко. Старшокласники підготували творчі проекті про героїв-визволителів Миколаєва, імена яких носять їхні школи, й представили їх під час концерту. Святковий захід продемонстрував, що молодь з повагою ставиться до своєї історії, пам’ятає її трагічні й славетні сторінки, а також тих, хто ціною власного життя врятував світ від фашизму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *